Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Assamityho Pozdrav z Karibiku

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Gill
Minion
Minion
Gill


Poeet p?íspivku : 24
Registration date : 01. 02. 10

Assamityho Pozdrav z Karibiku Empty
PříspěvekPředmět: Assamityho Pozdrav z Karibiku   Assamityho Pozdrav z Karibiku EmptyThu Aug 05, 2010 4:43 pm

Nazdar bazar vsici vytrvalci, bugum i funcomu odolavajici nadsenci sveta Hyborie a Khitaje. Prolitl sem trochu forum, precetl si co je noveho (nic moc jsem z toho nepoznal), a tak jsem se rozhodl vas vsecky pozdravit alespon timto zpusobem. Jsem tedka na ostrove Roatan (stat Honduras), maly temer zapomenuty rekreacni raj na zemi (ja tu sem za praci). Internet mi tu jede podle toho jak zrovna fouka vitr, takze ani AoC ani WAR ke kteremu jsem od vas presel hrat nejde.

Tak jak se vede v Guilde? Podarilo se vam uz protlouct se BRCckem? (se mnou jako RL to neslo - asi jsem na to sel od zacatku spatne)
A kdo jeste vubec drzi? pokud to budete cist, tak jmenovite pozdravuju Plechacka, Emese, Anele, Espeho (este to furt hrajes na tom kazetaku nebo uz sis nasetril na discman aspon?), no vsecky proste.

Stavil bych se na Vento a asi to casem udelam, ale jednak si musim zajistit nejaky stabilnejsi pripojeni a druhak musim zjistit jakem mam oproti vam presne posun, abzch tam netrdloval treba ve 3:00 rano sam.

Mejte se, hodne uspechu a zabavy ve hre, a snad se jeste nejak aspon virtualne potkame.
Návrat nahoru Goto down
crudus
Minion
Minion
crudus


Poeet p?íspivku : 49
Registration date : 19. 05. 09

Assamityho Pozdrav z Karibiku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Assamityho Pozdrav z Karibiku   Assamityho Pozdrav z Karibiku EmptyFri Aug 06, 2010 10:11 am

Já bych řek , že sis ja RL nevedl špatně , jen jsme nebyli ještě sehraní . BRC nedáváme moc čato , protože je nás málo online . Tu a tam sestavíme nějakej pug . Zajisti si co nejdříve kvalitní připojení abys mohl pařit s námi . Very Happy . Užij si to tam . Čau
Návrat nahoru Goto down
Anele
Minion
Minion



Poeet p?íspivku : 33
Registration date : 15. 09. 09

Assamityho Pozdrav z Karibiku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Assamityho Pozdrav z Karibiku   Assamityho Pozdrav z Karibiku EmptyFri Aug 06, 2010 12:35 pm

Ahoj Assamity
krasny pozdrav.... no co je tady noveho Plechacek se pripravuje na roly otce prestal hrat , Ms to zabalil a hraje to co si hral i ty ... ESpe ten uz bude mit lepsi masinu a zadnyho diskmana ale poradny delo Very Happy

s tim posunem casu to bude asi docela problem je to dost tak snad kdyz prijdes aspon na par slov nekoho zastihnes ale neni to problem pockat.

BRC no je nas malo a nekdy se mi zda , ze cim dal min tak to chodime s pugem nejaky clovicek udelal raidplanner pro pug a tam se musis hodne tocit a vymackat ze sebe to nejlepsi co znas jinak na dalsi proste nejdes.

Bugy a lagy odstranuji ale zase hned pridaji dalsi vsak to znas klasika. Jako bez toho by to uz ani neslo.

Tak se opatruj a bacha na zraloky snad tam jsou
Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Gill
Minion
Minion
Gill


Poeet p?íspivku : 24
Registration date : 01. 02. 10

Assamityho Pozdrav z Karibiku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Assamityho Pozdrav z Karibiku   Assamityho Pozdrav z Karibiku EmptyFri Aug 06, 2010 3:07 pm

Zraloci tady nejsou ... celej Roatan je obehnanej koralovym utesem, jen s nekolika prirodnima a nekolika umelejma kanalama na propluti, pres kterej se zadny velky rzby k ostrovu nedostanou. Jinak je to taky duvod proc sou tu snad nejkrasnejsi plaze ... vlny se rozbiji o reef a plaze v zatokach sou krasne klidnu, jen to tak trochu sploucha ... no nadhera
On ten utes je taky duvod proc tady v historii opravdu kotvili pirati (treba Henry Morgan), pac znali ty cesticky a Spanelsky a Anglicky Vojensky Lodstvo se nedokazalo pres reef (utes) dostat skrz to ze bud nenasli cestu a uvizli na utesu nebo meli moc velky lode. Btw slavny Port Royal zminovany i v par historickych dobrodruznych filmech je prave tady na Roatanu.

pokud se chces mrknout tak sem dal par fotek na FB (Vaclav "Gill" Tofl)

jinak MS sel hrat WAR za opacnou stranu nez ja... takze s tim se tak maximalne nekde porvem jestli se tam potkame Razz
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Assamityho Pozdrav z Karibiku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Assamityho Pozdrav z Karibiku   Assamityho Pozdrav z Karibiku Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Assamityho Pozdrav z Karibiku
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: General :: Sekcia pre Verejnost-
Přejdi na: