Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Výzkum MMORPG

Goto down 
AutorZpráva
Jedi_Knight

Jedi_Knight


Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 02. 04. 11

Výzkum MMORPG Empty
PříspěvekPředmět: Výzkum MMORPG   Výzkum MMORPG EmptySat Apr 02, 2011 7:06 pm

Zdravím.
Někteří mě možná znáte - jsem dlouholetým hráčem nejrůznějších MMORPG her, ať už pod přezdívkami Jedi_Knight, Ianek či Janek. Začínal jsem kdysi v UO na DP, poté přešel na placené servery, konkrétně SWG, abych po rozpadu české alianční gildy CzA zakotvil ve WoW. V současné době jsem členem a bohužel/bohudík (podle úhlu pohledu) také jedním z RL gildy Motion na serveru Burning Blade, a to sice od léta páně 2007, když se ještě zabíjel Illidan. Toliko k mému hernímu představení.

V životě mimo světy kouzel a techniky se jmenuji taky Janek a jsem studentem Masarykovy Univerzity v Brně, kde na Fakultě sociálních studií píši bakalářku na téma MMORPG (resp. jsem součástí týmu o 3 členech, zabývajících se ve svých pracích tímto tématem).

Za celý náš tým bych Vás rád požádal o účast v tomto výzkumu, a to sice vyplněním následujícího dotazníku: http://ivdmr.fss.muni.cz/dotazniky/index.php?id=68. Všem těm, kteří 20 minut svého času věnují jeho vyplnění, budeme neskonale vděční. Dotazník je zcela anonymní. Při vyplňování můžete úvest jméno gildy, v níž hrajete – v případě zájmu můžeme poté dodat některé zajímavé statistiky o takovéto skupině.

Jakékoliv dotazy či komentáře mohu zodpovědět přímo já na ICQ 94827372, či někdo z týmu na mailu 2011.mmorpg@gmail.com.

S díky, Janek Gabriel
Návrat nahoru Goto down
 
Výzkum MMORPG
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: General :: Sekcia pre Verejnost-
Přejdi na: