Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 přihláška

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Morous




Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 02. 06. 10

přihláška Empty
PříspěvekPředmět: přihláška   přihláška EmptyTue Aug 30, 2011 11:11 am

Zdrvím,zhruba po dvou letech se zase vracim k AoC a rád bych se přidal k partě zkušených bijcu.
Nick - Morous
lvl - 80 HoX
Vzhledem k tomu že jsem 80ku dodělal teprve včera a fakt tápu co dělat přednostně,bude se mnou drobek práce,ale to by se snad poddalo.Chtěl bych raidovat pokud budete mit místo,jinak docela rád běhám a sbírám suroviny,takže to je asi první věc kterou mužu nabídnout,výpomoc se vším co se hry týče je samozřejmá když to bude v mých silách.Mám rád i PvP,ale ted bych byl za nej... lamku na serveru,takže si nejdřív zas omakám postavu než se do něčeho takovýho pustím.Jinak je mi 29let a mmo zkušenosti mam z her WoW,AoC(asi 4 měsíce),něco málo Lineage a Aionu.
Návrat nahoru Goto down
Morous




Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 02. 06. 10

přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: přihláška   přihláška EmptyThu Sep 01, 2011 7:16 am

No nic ani po nekolika dnech je přihláška bez odpovědi,ikdyz ma 39 shlédnutí,takže to beru jako že nenabíráte nebo nehrajete a
jdu hledat jinam.
Návrat nahoru Goto down
Kejml
Mob
Mob
Kejml


Poeet p?íspivku : 137
Age : 40
Location : Praga
Registration date : 12. 01. 11

přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: přihláška   přihláška EmptyThu Sep 01, 2011 8:41 am

Morous napsal:
No nic ani po nekolika dnech je přihláška bez odpovědi,ikdyz ma 39 shlédnutí,takže to beru jako že nenabíráte nebo nehrajete a
jdu hledat jinam.

Po dvou dnech, divil by ses, ale tohle není naše práce, ale zábava a někdy musí zábava ustoupit a je třeba udělat práci v reálněm životě. Tolik k tomu, že za celé dva dny nikdo neodpověděl, styďme se Smile

Samozřejmě že nabíráme, ale ne tady na foru, ale ve hře. Takže stačí: sledovat global pro nabírací skript RU nebo napsat tell přímo lidem, kteří nabírat mohou: Charllize, Wullan, Prcik, Kejml, Hadice, Gunsen... nebo jen prozaické: "Někdo z RU online?" Smile

Rádi tě mezi nás přivítáme a pomůžeme se vším, co bude třeba (dost se toho změnilo).

Na viděnou ve hře!
Návrat nahoru Goto down
Morous




Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 02. 06. 10

přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: přihláška   přihláška EmptyThu Sep 01, 2011 9:09 am

Aha tak to jsem teda trouba,nechtel jsem otravovat ve hře,proto jsem smolil přihlášku,v tom případě se omlouvám a zkusim nekomu písnout ve hře,díky za odpověd. cheers
Návrat nahoru Goto down
Kejml
Mob
Mob
Kejml


Poeet p?íspivku : 137
Age : 40
Location : Praga
Registration date : 12. 01. 11

přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: přihláška   přihláška EmptyThu Sep 01, 2011 9:34 am

Morous napsal:
Aha tak to jsem teda trouba,nechtel jsem otravovat ve hře,proto jsem smolil přihlášku,v tom případě se omlouvám a zkusim nekomu písnout ve hře,díky za odpověd. cheers

Nemáš zač Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: přihláška   přihláška Empty

Návrat nahoru Goto down
 
přihláška
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: General :: Prihlasky/Applications-
Přejdi na: