Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Lexikonan

Goto down 
AutorZpráva
Lexikonan




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 18. 09. 11

Lexikonan Empty
PříspěvekPředmět: Lexikonan   Lexikonan EmptySun Sep 18, 2011 1:18 pm

Ahoj chlapi a ženský, žádám o přijetí do guildy Royal Ultima.

Něco krátce o mě, kdybyste to chtěli vědět:
Jsem Martin a jsem stár 37 let a mám už v MMO něco odehráno. Byl jsem MT v progres guildě ve WOW a to bylo před minulou...válkou. Stál jsem u zrodu ageofconan.cz a mé jméno bylo tehdy Xao. Taky jsem kdysi vedl guildu v AOC a raidy - komplet T2. Mé jméno bylo spojováno s částí guildy Targuen a následně Tasyfa - která je aktuálně na Furry.

Nemám v AOC velké ambice, chci si jen občas zahrát pro relax, když jsem utahanej z práce a tak, hraju tak od 20:30 když mám čas a nechce se mi spát. Mám několik charů (Sunlove t2 toss (Furry), Havar 80lvl Conq (Furry), s těmito dvěma chary nehraju zvažuju jejich transfer ale nevím; dále mám Lexikonan (54 ranger) a Southstar (53 lvl BS), s těmito chary hraju na Cromu.
Do guildy bych chtěl abych si mohl lépe najít parťáky pro šestkové insty, nestojím o farmení itemů ale o dobrodružství a zábavu, proto s levely nikam nespěchám. Dopředu hlásím že celý říjen budu na služební cestě v zahraničí a tak nebudu určitě hrát a ani se nelognu, ale do té doby asi jo.

Mam premium account a koupenej Ardashir i Khitai

Jsem PvEčkař ale PvP mě taky baví, když je vyrovnané a je fér. A taky mě baví RP.

Díky předem
Xao, alias Sundance, alias Lexikonan
Návrat nahoru Goto down
 
Lexikonan
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: General :: Prihlasky/Applications-
Přejdi na: